Kolo růžové 135 cm

Úžasné vzpomínky: Tato balónková dekorace bude hlavním bodem vaší párty, takže si připravte fotoaparát, abyste zachytili tento nádherný okamžik. Spolehlivá pevnost a trvanlivost: Naše balónky jsou výsledkem kombinace nejkvalitnějšího materiálu, který jim zajišťuje mimořádnou odolnost po dlouhou dobu. Přitom si jejich syté, krásné barvy zachovají intenzitu, aniž by během vaší párty zhasly.

 

490 Kč
Skladem (5 ks)
Tato balónková dekorace bude hlavním bodem vaší párty, takže si připravte fotoaparát, abyste zachytili tento nádherný okamžik.
 
Spolehlivá pevnost a trvanlivost: Naše balónky jsou výsledkem kombinace nejkvalitnějšího materiálu, který jim zajišťuje mimořádnou odolnost po dlouhou dobu. Přitom si jejich syté, krásné barvy zachovají intenzitu, aniž by během vaší párty zhasly.
 
Jednoduché vytvoření profesionální kruhové girlandy: Ať už máte jakýkoli zážitek, naše sada vám poskytne možnost vytvořit působivou girlandu. I když nejste spojeni s dekoracemi, s naší sadou budete cítit jako skutečný profesionál.
 
Naše kruhové sady byly pečlivě zpracovány a pečlivě testovány, aby bylo zajištěno, že máte naprosto vše, co potřebujete k vytvořeno k této krásné kruhové girlandě o minimálním rozměru 135cm.
 
Hotová sada obsahuje
  • Konstrukci na balónkové kolo
  • Lepidlo na balónky - lepítka
  • 60 ks balónků vel. 25 cm
  • 16 ks balónků 13 cm
Celkem: 76 ks balónků
 
Balónky nejsou vhodné pro děti do 3 let.
Kód Kód: KL001
Kategorie: Balónková kola
Hmotnost: 0.5 kg
Barva: Růžová
Průměr: 135 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: