Balónková girlanda Duha

Novinka Tip
GH018.4

Vítejte v říši barev a radosti s naší úžasnou Balónkovou girlandou DUHA! Užijte si neuvěřitelnou paletu barev, která rozjasní každou událost a přinese do vašeho života špetku kouzla. Sada obsahuje 50 ks balónků vel. 25 cm v 7 barvách.

450 Kč
Skladem (>5 ks)

Vítejte v říši barev a radosti s naší úžasnou Balónkovou girlandou DUHA! Užijte si neuvěřitelnou paletu barev, která rozjasní každou událost a přinese do vašeho života špetku kouzla.

Naše sada obsahuje 50 barevně laděných balónků, které jsou jako malé kousky duhy. Přeneste se do světa fantazie a kreativity a nechte se unášet tóny červené, oranžové, žluté, zelené, modré a fialové. Každý balónek byl pečlivě vybrán, abychom vám zajistili jenom ty nejkvalitnější produkty.

A aby bylo vytvoření vaší balónkové girlandy ještě snazší, v naší sadě najdete pásku na balónkovou girlandu a oboustranně lepící terčíky na upevnění balonků. Stačí jen pustit svou fantazii na volno a vytvořit dechberoucí dekoraci, která okouzlí každého.

Přidejte se k nám a přineste do světa více barev a radosti s naší Balónkovou girlandou DUHA! Každá událost se stane nezapomenutelným zážitkem plným emocí a šťastných chvil. Získejte svou sadu ještě dnes a nechte se unést do světa nekonečného veselí!

Girlanda Duha!
 
Sada obsahuje:
  • Pásku na balónkovou girlandu 2,5 m
  • Lepidlo na balónky - lepítka
  • 50ks balónků vel 25cm
  • Barva: Obsahuje 7 různých barev
 
Celkem 50 ks balónků.
 
Balónky nejsou vhodné pro děti do 3 let.
 
Doporučujeme pro snadné nafouknutí přikoupit ruční pumpu.
Kód Kód: GH018
Kategorie: Balónkové girlandy
Hmotnost: 0.5 kg
Barvy: 7 Barev
Množství balónků: 50 ks
Průměr: 25cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: