Balónková girlanda Baby shower

Prožijte okamžiky plné radosti a očekávání s naší balónkovou dekorací, která nejen zkrášlí vaši oslavu, ale také odhalí jedno z největších tajemství života - pohlaví vašeho malého zázraku! Bude to holčička, nebo chlapeček?

470 Kč
Skladem (>5 ks)
 

Naše sada pro výrobu balónkové girlandy je navržena tak, aby vaše přípravy byly snadné a zábavné. Obsahuje 62 kusů balonků, oboustranné lepící terčíky a pásku na vytvoření dokonalé balonkové girlandy. Díky této sadě si můžete snadno vytvořit girlandu o délce alespoň 2 metry, která okouzlí každého hosta.

Každý detail našich sad byl pečlivě promyšlen a testován, abychom vám zajistili absolutní spokojenost a profesionální výsledek. Balonky v různých velikostech od 13 cm do 25 cm jsou barevně laděné a připravené pro vaši oslavu.

Nenechte nic náhodě a připravte si nezapomenutelnou atmosféru pro svou oslavu s naší balónkovou dekorací. Každý detail má význam - ať už oslavujete narození nebo odhalení pohlaví, udělejte to stylově a s láskou. Objevte krásu jedinečných okamžiků s naší balónkovou dekorací ještě dnes!

 

Za pouhých 45 minut budete mít ohromující balonkovou girlandu.

 
Girlanda Baby shower!
 
Sada obsahuje:
  • Pásku na balónkovou girlandu 2,5 m
  • Lepidlo na balónky - lepítka
  • 50 ks balonků vel. 25 cm
  • 12 ks balónků vel. 13 cm
  • Barva: bílá, růžová, světle modrá
Celkem 62 ks balónků.
 
Balónky nejsou vhodné pro děti do 3 let.
 
Doporučujeme pro snadné nafouknutí přikoupit ruční pumpu.
Kód Kód: GH001
Kategorie: Balónkové girlandy
Hmotnost: 0.5 kg
Barva: bílá, růžová, světle modrá
Balónků: 62

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: